.

.

New
5-во-1 Безжични Слушалки Слушалките MH2001 MP3 MP4 PC CD DVD-Аудио ТВ FM Радио-Слушање на Музика, Разговор Онлајн & Следи Други Соби!

5-во-1 Безжични Слушалки Слушалките MH2001 MP3 MP4 PC CD DVD-Аудио ТВ FM Радио-Слушање на Музика, Разговор Онлајн

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Ако сте љубители на мултимедијални забава потоа еден пар на MH2001 5-во-1 Безжичните Слушалки се совршен додаток за вас.Супериорен Спектар - Безжичен прием од секој електричен уред со аудио излез, како што се целосната-канал ТВ звук, КОМПЈУТЕР, игра плеер, DVD плеер, VCD играч, аудио уред, MP3 плеер, и CD плеер.Слушалки ви овозможува да слушате вашите омилени ТВ програми и музика без нарушување на другите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди