.

.

New
Shanrya Пролет Кочење, Лифт Поддршка Гас Кочење Алуминиумска Легура со Додатоци за Кабинет Вратата за Семејство

Shanrya Пролет Кочење, Лифт Поддршка Гас Кочење Алуминиумска Легура со Додатоци за Кабинет Вратата за Семејство

DEN 2376.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа пролет кочење е лесно да се инсталира, широко се користи во вратите, кабинети, и може да се сретнат разни потреби.Овој производ е направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, кој може да се користи за долго време.Голема површина за контакт за поддршка на главата прави кабинет вратата се отвораат и затвораат правилно и има голем прилагодување простор.Производот е здрава и еколошки бои, не содржат штетни материи, а може да се користат со доверба.На внатрешна употреба на двоен круг структура на моќ, работата е мека и тивка, и услугата животот е значително подобрена.Функција : 1. Овој производ е направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, кој може да се користи за долго време.2. Производот е здрава и еколошки бои, не содржат штетни материи, а може да се користат со доверба.3. На внатрешна употреба на двоен круг структура на моќ, работата е мека и тивка, и услугата животот е значително подобрена.4. Голема површина за контакт за поддршка на главата прави кабинет вратата се отвораат и затвораат правилно и има голем прилагодување простор.5. Оваа пролет кочење е лесно да се инсталира, широко се користи во вратите, кабинети, и може да се сретнат разни потреби.Спецификација : Предмет Тип : Поддршка Rod Supporting Сила : 80 NMaterial : ABS, алуминиумски alloy Application : Cabinet Weight : Прибл. 424g / 15oz Пакет Листата : 4 x Поддршка Rod4 Кеса x Додатоци (Една Кеса Вклучува 5 x Завртка, 2 x База) .

Карактеристики на понудата

Item Type:
Support Rod
Supporting Force:
80N
Material:
ABS, aluminum alloy
Application:
Cabinet
Weight:
Approx. 424g / 15oz
Package List:
4 x Support Rod :
4 Bag x Accessories (One Bag Includes 5 x Screw, 2 x Base)   :
Неодамнешно

Слични понуди