.

.

New
Rokz Жолта Маргарита Сол, 5 Унца

Rokz Жолта Маргарита Сол, 5 Унца

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Додадете малку сонце на вашиот вечера со нашите вар исполнет маргарита сол.Едноставно работ чаша со лимонов сок, се натопи rim во сол и ротирање нежно. 5 мл.пакет ќе rim прибл. 50 пијалоци.Состојки : сол (анти-caking агент), крупни шушка сол, лимонска киселина, природна арома, FD&C жолта 5 езеро.Почнуваме со најдобрите морски соли - два типа всушност и кисна со вистински лимонов сок.Светла жолта боја ќе додадете празнична пресврт на класичната рита. 5 унца.Resealable метален пакет.Секој пакет ќе rim прибл. 50 пијалоци.За да го користите : место за 3 лажици жолта маргарита сол на рамна чинија.Се кандидира на оптоварување на вар околу рамката на коктел чаша потоа се натопи навлажнета rim во сол и ротирање на стакло додека рамномерно обложена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди