.

.

New
Де Carlini Месечината, 6.0, Стакло, Украс Сребро Италијански, Декоративни Виси Украси, A2345 Сребро.

Де Carlini Месечината, 6.0, Стакло, Украс Сребро Италијански, Декоративни Виси Украси, A2345 Сребро.

DEN 465.60

Количина на стоки
Достапно

Производ Материјал : Стакло.Приближната Објект Големина 6.00 Во H X 1.75 Во W X 3.75 Во D. Виси Стакло Украс Направен Во Италија.Може Да Се Користи За Повеќе Сезони, Во Падне Vignette, За Ноќта На Вештерките Дрво Или Во Текот На Традиционалните Божиќни Сезона На Вашиот Одмор На Дрво.Со Текот На Времето Украси Се Создаде Вашата Приказна.Тие Може Да Означува Специјални Настани, Настани, Места Патувал И Повеќе.Божиќ Украси Се Keepsakes И Сеќавања На Вашиот Life.De Carlini Месечината Стакло Украс Сребро Италијански A2345 Сребро - Го Прослават Сезона Или Само Вашата Љубов На Италијански Украси Со Овој 6.00 Инчи Висок Сребро Месечината.Устата Разнесени И Рачно Насликани Украс Направен Од Огнени Стакло И Потоа Украсена Со Блескавата Сребрени Детали. 6.00 Во H X 1.75 Во W X 3.75 Во D. Направен од Стакло.Набавка вклучува 1 Чаша Украс.Внатрешна Употреба.Увезени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди