.

.

New
XTRONS Андроид 10 Автомобил Стерео Радио Player 9 Инчен IPS Екран на Допир за GPS Навигација Bluetooth Главата Единица Вграден DSP Автомобил Авто Игра Поддршка Целосна РКА Копија К?

XTRONS Андроид 10 Автомобил Стерео Радио Player 9 Инчен IPS Екран на Допир за GPS Навигација Bluetooth Главата

DEN 609.60

Количина на стоки
Достапно

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА – XTRONS грб на оваа единица со 1 година гаранција и обезбедува стручна и техничка поддршка.0 Пита, Quad-Core ПРОЦЕСОР со 2 GB RAM меморија & 32 GB ROM ви понудиме побрз и неспокојот искуство.ВГРАДЕН-ВО WIRED АВТОМОБИЛ АВТО ИГРА – Компатибилен со i Phone со компатибилен i Phone кабел.※Целосна РКА Output Share сите функции истовремено со вашите пријатели на задното седиште.Изберете UI Темата Која Одговара на Вашите Style Two теми на кориснички интерфејс се достапни за да изберете од.FAST & ПРИРОДНО – најновата Android 10.GPS Navigation Supports Google Maps, Sygic, Waze и сите други навигациски софтвер кој е компатибилен со Android OS.※Екран Mirroring Safely и лесно да пристапите до вашиот телефон за навигација, музика, и други апликации од оваа единица.Snappy и одговорно, исто како и на IOS уред.※Управувачот Control You може да префрлите песни, промена на канали и прилагодување јачина на звук во вашиот fingertip, чувајте ги вашите очи на патот.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО и да се обезбеди вашите права и интереси на сите времиња.※Поддржува 1080 P Video Supports играње 1080 P видео формат.Применливи Модели & Years For Kia Sportage Серија 3 (2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016)Карактеристики : ※9" со 1024*600 High Definition Upgrades го вашето возачко искуство со supersized забава※ IPS Панел, 178°Гледање Angle Enjoy гледате на големиот екран стерео без замор на очите.※Dual Зона Function Transmit видеа и други датотеки во USB на задното седиште монитори за гледање, додека главата единица е навигација.Тоа ќе ви донесе неверојатно интуитивен начин за да пристапите GPS, повици, музика, Google Асистент, Siri од мобилните телефони додека на патот за вистински поврзан искуство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди