.

.

New
AIRPROM 2, AIRPROM, погоден за носене Прочистувач на воздух маска, електрични маска, H13 Одделение HEPA Филтер, Мулти-употреба, воздух маска, Удобно маска, Лето маски, Изработен?

AIRPROM 2, AIRPROM, погоден за носене Прочистувач на воздух маска, електрични маска, H13 Одделение HEPA Филтер,

DEN 1178.40

Количина на стоки
Достапно

Таа е погодна за корисниците кои се најде тоа тешко да се носат поради постоечките големи димензии со намалување на големина, додека одржување на истите перформанси како AIRPROM.Тоа го користи контролер од постоечкиот AIRPROM.Еластичен headband е лесно да се носат и од страна ремени може да се прилагоди за сит се вклопуваат на лицето.Тоа е наследник производ на AIRPROM.Таа ги има истите перформанси како на постојните AIRPROM, и е намалена во големина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди