.

.

New
Не Не Auntie Како Оној Што Се Добие Бебе Момче Облека Aunties Изреки Bodysuits Маскирни Панталони+Капи Romper Сет

Не Не Auntie Како Оној Што Се Добие Бебе Момче Облека Aunties Изреки Bodysuits Маскирни Панталони+Капи Romper

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Памук Смеса.Памук смеса.Меки и Удобни. "Не не auntie како еден добив" писмо печатени со капа сет.Бебето унисекс облека е дизајниран како долги ракави и кратки ракави.Изгледаше многу симпатична со маскирни панталони војска зелена блузи.Она што Ќе Добиете за : 1 x Блузи + 1 x Панталони + 1 x1 Капи.Погодна за Игра на отворено,роденден, празник, фото, партија и било какви прилики, направете ја вашата мала момче да биде најмногу доброто и сјае во сите есен и зима.Големина 70 Препорачува Возраст 0-6 Месеци Блузи Должина 36cm Биста *2 22cm Панталони Должина 36cm.Големина 80 Препорачува Возраст 6-12 Месеци Блузи Должина 38cm Биста *2 23cm Панталони Должина 39cm.Големина 90 Препорачува Возраст 12-18 Месеци Блузи Должина 41cm Биста *2 24cm Панталони Должина 42cm.Големина на 100 Препорачува Возраст 18-24 Months Блузи Должина 44cm Биста *2 25cm Панталони Должина 45см. Високо квалитетни материјали, нуди удобно носење ефект за бебе cutes. Совршен за секојдневна облека. Нежно рака мие со ладна вода.Не Кајгана.Висат Линија или Сува. Големина 70 : 0-3 Месеци/ Големина 80 : 3-6 Месеци/ Големина 90 : 6-12 Месеци/ Големина 100 : 12-18 Месеци. Материјал : Памук Во Боја : Зелена. Пол : За Бебе Девојки/Момчиња. Стил : Случајни, Стилски. Пакет Се Вклучени. За Бебе Момчиња : 1 X Врвот 1 X Панталони 1 Шапка.Боја : Кавер - - Долг Ракав | Големина : 3-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Бебе Бебе Момчиња и Девојки Облека Set – Секојдневен стил, тоа може лесно да бидат заменети со чисто спортски чевли или сандали за стилски изглед.Не Не Мама Како Оној што Got Size Табела : Големина 70 Препорачува Возраст 0-6 Месеци Блузи Должина 36cm Биста *2 22cm Панталони Должина 36cm Size 80 Препорачува Возраст 6-12 Месеци Блузи Должина 38cm Биста *2 23cm Панталони Должина 39cm Size 90 Препорачува Возраст 12-18 Месеци Блузи Должина 41cm Биста *2 24cm Панталони Должина 42cm Size 100 Препорачува Возраст 18-24 Months Блузи Должина 44cm Биста *2 25cm Панталони Должина 45см.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди