.

.

New
Okuyonic Копче Ноктите Машина, 2 во 1 Дизајн на Шише Настроената Лесен за Користење, Лесен за Дебели Помине за Секојдневна Употреба

Okuyonic Копче Ноктите Машина, 2 во 1 Дизајн на Шише Настроената Лесен за Користење, Лесен за Дебели Помине

DEN 355.20

Количина на стоки
Достапно

2 ВО 1 ДИЗАЈН : 2 во 1 дизајн, може да се користи како ноктите машина и шише настроената.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Лесни и мали димензии, лесно да се носат.ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Убаво преносни и корисна алатка за секојдневна употреба.СУПЕР НОЖЕВИ : Силна & ножеви со двојно свиткани рабови направени со премија од не ' рѓосувачки челик.Функционира одлично, особено за средување на ноктите ноктите со прецизност.ИЗДРЖЛИВ НА УПОТРЕБА : се Направени од квалитетни нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа, висока јачина и трајни производи за употреба.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа, висока јачина и трајни производи за употреба.Доаѓа со клуч прстен, тоа може да бидат обесени со вашите клучеви или други продукти.Лесен и мали димензии, лесно да се носат. 2 во 1 дизајн, може да се користи како ноктите машина и шише настроената.Убаво преносни и корисна алатка за секојдневна употреба.

Карактеристики на понудата

Material:
Stainless Steel
Color:
as picture shown
Size:
Approx. 5.5 * 1.3 * 0.8 cm / 2.16 * 0.51 * 0.31 inch
Weight:
Approx. 23g
Package Included:
1 * Key Tool  :
Неодамнешно

Слични понуди