.

.

New
Torx Шрафцигер Сет со T3 T4 T5 T6 T7 T8 T10 Torx Малку со ESD Пинцети Пинцети & Филип Дупчиња Магнетни Screwdrivers,Прецизност Поправка Комплет за Xbox PS4 Телефон Macbook Компјутер Поправка

Torx Шрафцигер Сет со T3 T4 T5 T6 T7 T8 T10 Torx Малку со ESD Пинцети Пинцети & Филип Дупчиња Магнетни Screwdrivers,Прецизност

DEN 1548.00

Количина на стоки
Достапно

Овој повеќенаменски ѕвезда screwdrivers поправка алатка комплет вклучува T3 T4 T5 T6 torx со шрафцигер и TR7 TR8 TR10 torx безбедност screwdiver со пред-drilled дупка,ESD прецизност пинцети сет,Philips 2.0 и Дупчиња 2.0 screwdrivers, и pry отворање алатка.Сите вежба делови се направени од високо квалитетна хром vanadium легиран челик со добра сила,цврстина и трајни производи за долго време се користи.Анти-се лизга на зафат и ротирачки главата за лесна и флексибилна употреба.Перница зафат се справи изработени од PP+TPR материјал со одлична трајност, Не се лизга површина дизајн, нуди удобно допир и ја подобрува работната ефикасност.Доаѓа со 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик ESD Пинцети кои се дизајнирани со Анти-статички, Не-магнетни Киселина-доказ, Анти-корозија.Сите пинцети се направени на врховниот нерѓосувачки челик,висока јачина и издржливи.На torx шрафцигер поправка алатка за полнење одговара за Xbox Еден/360 контролер/PS3/PS4, и, исто така, може да се користи за паметен телефон, Mac книга, компјутер поправка и повеќето електронски поправки.AKTOO Сосема Нов и Врвот Висок Квалитет за Безбедност Подесувате Доказ Torx/Star Screwdrivers служи мноштво на употреба.Оваа Професионална алатка за поставување ќе биде добар партнер и соработник на одржување ентузијасти. 12 во 1 Torx Шрафцигер Сет Содржи пет совет големини : T3 T4 T5 T6 torx со шрафцигер и TR7 TR8 TR10 Ние целосно стоиме зад нашите производи и за нивниот квалитет и долговечност.Пакет се Вклучени : 7 x Torx Шрафцигер : T3 T4 T5 T6 TR7 TR8 TR10 2 x Нерѓосувачки Челик ESD Пинцети 2 x Мини Screwdrivers : Philips 2.0 и Дупчиња 2.0 1 x Pry Отворање Алатка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди