.

.

New
Bettomshin 2 парчиња Широк Устата Reagent Шишиња, 115x40mm/4.53x1.57(HxID)250ml ЈП Пластични Солидна Запечатување Шише, Плоштад Светлина Сад Лабораторија Цврстиот Примерок Чување Бела С

Bettomshin 2 парчиња Широк Устата Reagent Шишиња, 115x40mm/4.53x1.57(HxID)250ml ЈП Пластични Солидна Запечатување

DEN 189.36

Количина на стоки
Достапно

Димензии : Шише Капацитет : 250ml/8.45 оз; Устата Внатрешен Дијаметар : 40mm/1.57"; Шише Висина : 115mm/4.53".Погоден за витамини, капсули, вода и примерок; Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Шишето е квадратни тело и подесувате евидентно капа кои се наменети за лесен и удобен отворање и затворање; исто Така, игра во добра влага-доказ улога; сината затворен поклопец штити од протекување, па не се грижи содржината ќе бидат одлевање надвор.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата.Шишето е направена од пластика која има силна отпорност на корозија, ниска цена, со мала тежина и добра изолација; Тоа е, исто така, издржливи и водоотпорен.Издржливи, перат и еднократно на полиетиленски производи.Лесен за носење, практично користење.Погоден за вода и примерок чување.Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата.Овој производ има висока температура отпор и може да се користи безбедно.Спецификации : Капацитет : 250ml/8.45 oz Material : Plastic Color : Проѕирен, Бел, Blue Mouth Внатрешен Дијаметар : 40mm/1.57"Шише Висина : 115mm/4.53"Број на Мислења : 2 парчиња.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди