.

.

New
Памук Брис Бања Организатор - Совршени за Qtips и Exfoliating или Памук Влошки - Лесен Пристап до Qtips, Памук Брисеви, и Exfoliating Влошки во Вашата Бања - Чиста Бела Завршница

Памук Брис Бања Организатор - Совршени за Qtips и Exfoliating или Памук Влошки - Лесен Пристап до Qtips, Памук

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно

СЕ ОРГАНИЗИРА - Оваа бања организаторот ќе ви помогне да заштедите простор и организирање на вашата бања со функционална и декоративни парче.РАЗНОВРСНА - Ова може да се користи во било бања и секоја кујна простор, има п-совети и памук круга, но може да се користи за други предмети, како и.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Едноставно кажано вашиот П-совети и памук круга во организаторот за лесен пристап, а тоа е вашата шминка.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Нашите високо-квалитетна пластика обезбеди премија се чувствуваат и цврстата конструкција за повторна употреба.НАПРАВЕНИ ВО САД - со гордост се направени во САД со висок квалитет текстура пластика за премија изгледаат и се чувствуваат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди