.

.

New
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Нови Мат Црна Плоштадот Долго Лажни Ноктите со Лепак Жените Средна Должина Вештачки Нокти Производи LUOHAIMEI

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Нови Мат Црна Плоштадот Долго Лажни Ноктите со Лепак Жените Средна Должина

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Боја : Како на сликата.Облик : Плоштад главата.Должина : Медиум.Големина : Нормален спецификации.Количина : 24pcs+2g лепак.Features Easy да се користи, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и убава.За професионални салон користете или за лична употреба.Секој пакет содржи 24 лажни нокти и 2g помине лепак.За професионално студио употреба или домашна употреба.Description Name : Лажен Nails Type : Целосна Помине Tips Gender : Women Application : Finger Package Вклучени 24 PCS*Помине Уметност Налепници.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди