.

.

New
Avotiq Лизгачки Вратата Хардвер 2 парчиња Светлина Лизгачки Вратата Ролери 4 Тркала Дома на Врата Виси Тркала Пруга Макара Мечка за оков за Мебел Кабинет Плакарот за П?

Avotiq Лизгачки Вратата Хардвер 2 парчиња Светлина Лизгачки Вратата Ролери 4 Тркала Дома на Врата Виси Тркала

DEN 1502.40

Количина на стоки
Достапно

Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.Едноставен, но е применливо дизајн, може да се работи за долгорочни.направени на квалитетот здрав не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди совршено се користи и во затворени простории и на отворено.Мали тркала ролери е направен од издржлива пластика која може да се тркалаат тивко и мирно да се чува од гребење на вашата врата.Погоден за вашата гардероба, bookcase, стакло кабинет и други канцелариски мебел.Може да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел.Здраво драги customer We цврсто верувам дека само клиентите се satisfied We може да се развие за долго time Sincere услуга, углед first If треба друга помош или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 hours Premium квалитетен хардвер за полнење да се обезбеди, заедно со целосно мазни искуство.Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.Едноставен, но е применливо дизајн, може да се работи за долгорочни.направени на квалитетот здрав не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди совршено се користи и во затворени простории и на отворено.Мали тркала ролери е направен од издржлива пластика која може да се тркалаат тивко и мирно да се чува од гребење на вашата врата.Количина : 2 поставете Погоден За : 18-22mm board Material : Цинк Легура+ Nylon Wheel Дијаметар : 19mm ( 0.75 инчен)Големина на Тркало : 47x20mm (1.85 x 0.79 инчи)Лист Големина : 72x17mm (2.83 x 0.67 инчи)Пакет се Вклучени : 2 x Виси Тркала со појавување на accessories Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди