.

.

New
BECPLT за iPhone 13 Про Max 12 Про Max Holster Случај,iPhone 11 Про Max Спојувалка за Каиш Случај,Кожа Holster Торбичка Појас Случај со Држачот за Apple iPhone Xs Max iPhone 11 XR 8 Плус 7 Плус 6s Плус 6 Плус

BECPLT за iPhone 13 Про Max 12 Про Max Holster Случај,iPhone 11 Про Max Спојувалка за Каиш Случај,Кожа Holster

DEN 309.60

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛЕН - за i Phone 13 Про Max,i Phone 12 Про Max, i Phone 11 Про Max i Phone 8 Плус, i Phone 7 Плус,i Phone XS Max i Phone XR,i Phone 6s плус 6 плус, Samsung Галакси S21+ 5 G, Галакси S20 Плус 5 G ,Галакси Забелешка Плус 10 5g,Галакси Забелешка 10 5 G,Галакси S9 Плус S8 Плус, Галакси M21s M31s M01s, Галакси A71 5 G A51 5 G,Галакси M11 A31 M21 A11 M31 ,Google Пиксели 4а-5 G, Пиксели 4 XL, Пиксели 3а XL Пиксели 3 XL,Мото G Брзо, Мото E(2020),Мото G Pro, Motorola Работ+, Мото G8 Игра G8 Плус,LG K22,LG W30 LG W10 со ТЕНКА СЛУЧАЈ.Внатрешни Димензии : 6 1/2" x 3 1/2" x 1/2"(L x W x H).Одговара за голема големина паметен телефон со случај, Ако не потврди дали погодна за вашиот телефон, можете да испраќате порака до мене.Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО.Стилски дизајн со меки внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од nicks и белешки.НАЈДОБРИТЕ и најлесен заштитна начин да го носат вашиот голем паметен телефон.Магнетни самостојно затворање размавта со две лична карта слотови.Издржливи Спојувалка за Каиш и 2 дополнителни безбедна појас циклуси и пред магнетни затворање. (Спојувалка за Каиш не се движи или пак). 100% РИЗИК НАБАВКА : Во BECPLT, нашите клиенти задоволството е огромно.Ако поради било каква причина ќе најдете на нашите производи да биде не зависи од вашите очекувања, не двоумете се да не контактирате!.Ние обезбедуваме на клиентите со најдобар квалитет мобилни телефони футроли, за интегритетот на нашиот бизнис филозофија.Apple i Phone 12 Про Max со тенка случај.Apple i Phone 11 Про Max со тенка случај.Apple i Phone 11 со тенка случај.Apple i Phone XS MAX со тенка случај.Apple i Phone XR со тенка случај.Apple i Phone 8 Плус со тенка случај.Apple i Phone 7 Плус со тенка случај.Apple i Phone 6 Плус со тенка случај.Apple i Phone 6s Плус со тенка случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди