.

.

New
Стенли 4-во-1 Рачен Шрафцигер, 4 Пакет

Стенли 4-во-1 Рачен Шрафцигер, 4 Пакет

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

Идеален за играчка собранието, батерија прегради, око, очила, електроника и мобилни телефони.Практичноста на сет на прецизност возачи во еден џеб алатка.Совет големини : 0.15", 0.12, 1 PT, 2 PT.Лизга Отпорни, Отпорни На Временските, Удобен Зафат, Крек Отпорни Магнетни Месо Тело.Се продаваат 4 Пакет.4-во-1 Рачен Шрафцигер нуди четири возачи во една мала алатка која совршено се вклопува во вашиот џеб.Две двокреветни-заврши битови, со лесен совет големини вклучуваат 5/32" стандард, 1/8" стандард, No. 1 Филипс и Број 2 Филипс.Разноврсна, компактна алатка е направена со магнетни делови лесно да се привлечат и задржете мали завртки и со мека bi-материјална потпора за удобно користење.Nonslip текстура површината обезбедува сигурна потпора и зголемување на вртежен момент.Шрафцигер е идеален за играчка собранието, батерија прегради, наочари, електроника и многу повеќе.Се продаваат 4 Пакет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди