.

.

New
xihaiying Телефон Случај за iPhone 13 Про Случај,Тешки Тешко Shockproof Оклоп Заштитник Случај Покрие со Спојувалка за Каиш Holster за Apple iPhone 13 Про 6.1 5G 2021 Телефон Случај (Зелено+Жолт

xihaiying Телефон Случај за iPhone 13 Про Случај,Тешки Тешко Shockproof Оклоп Заштитник Случај Покрие со Спојувалка

DEN 309.12

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност】Xihaiying Оклоп Случај е само Совршен Дизајн на Apple i Phone 13 Про 5 G 2021 Верзија 6.1 инчи .Позицијата на копчиња, звучници, порт за полнење и камера се совршено одговараше.Ве молиме Имајте на ум : Не се вклопуваат i Phone 13 Мини/i Phone 13 и i Phone 13 Про Max. 【Издржлив Материјал】Тешко пластични внатрешниот и мека гума, силикони надворешниот изградба апсорбира шок и капка, плус покрена beveled работ држи вашиот i Phone 13 Про телефон екран осетлив на допир безбедно. 【Спојувалка за Каиш Holster】На 360 степени вртливата спојувалка за каиш на овој Apple i Phone 13 Про случај е rotatable, исто така, работи како потпирач обезбедува различни агли на гледање, додека гледањето филмови или видео повици. 【Лесно да Пристапите】Нашите i Phone 13 Про телефон случај силна еластичност за да се заштитат од шок и притисок.Удобно пристап до сите копче за функција копчиња, џек за слушалки и полнење порта. 【Што добивате】1x Funda став i Phone 13 Про Тешки случај , 1x i Phone 13 Про Спојувалка за Каиш Holster.И ние ќе ви даде дополнителни 2 Парчиња i Phone 13 Про екран заштитници како мал подарок.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Бидејќи правење на вашиот 100% задоволни е нашата продавница е врвен приоритет.Карактеристики : Пад Protection Scratch Protection Dust Protection Non се Лизга Protection Compatible модели на телефони : Funda став Apple i Phone 13 Про 5 G 2021 6.1 инчи phone Please Забелешка : НЕ користете За i Phone 13 Мини/i Phone 13 и i Phone 13 Про Max This Двоен Слој хибрид Defender Оклоп случај обезбеди стилски и двоен слој заштита за вашиот нов мобилен телефон против триење, гребнатини, нечистотија, дент, и штети.Идеално изградена-во Спојувалка за Каиш, исто така, како Потпирач, кој може да се претвори 360°.Различни агли, Различни функции.Силна еластичност за да се заштитат од шок и притисок.Обезбеди лесно пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Пакет содржи : 1 x Apple i Phone 13 Про Телефон Покрие Случај 1 x i Phone 13 Про Спојувалка за Каиш Holster И ние ќе ви даде дополнителни 2 Парчиња i Phone 13 Про екран заштитници како БЕСПЛАТЕН подарок.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Бидејќи правење на вашиот 100% задоволни е нашата продавница е врвен приоритет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди