.

.

New
WellieSTR Пластични Закачалки Елегантни, Одлична за Градници/Гаќи/долна облека, 10-Инчен (Пакување од 20 ,Розова)

WellieSTR Пластични Закачалки Елегантни, Одлична за Градници/Гаќи/долна облека, 10-Инчен (Пакување од 20 ,Розова)

DEN 451.20

Количина на стоки
Достапно

✔ Големина : 26cm/10" ; Тежина : 20g/pc. ✔ Боја : Розова боја( овој оглас е за црна боја,ние исто така имаат и други choise pls проверете во нашата продавница). ✔ Тие се совршени за вашата градници и гаќи.Тие се задржи вашата долна облека организиран и заштита на нивната форма. ✔ Користење на идентични закачалки во вашиот плакар или продавница создава елегантен организиран изглед, трансформирање на вашиот простор од хаос кон координирани.Овие закачалки доаѓаат во мали и најголемиот дел случај пакети постои една големина за да одговараат на вашите потреби. ✔ Големина : 26cm/10" ; Тежина : 20g/pc ✔ Боја : Розова боја( овој оглас е за црна боја,ние исто така имаат и други choise pls проверете во нашата продавница) ✔ Тие се совршени за вашата градници и гаќи.Тие се задржи вашата долна облека организиран и заштита на нивната форма. ✔ Користење на идентични закачалки во вашиот плакар или продавница создава елегантен организиран изглед, трансформирање на вашиот простор од хаос кон координирани.Овие закачалки доаѓаат во мали и најголемиот дел случај пакети постои една големина за да одговараат на вашите потреби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди