.

.

New
Janlynn 14 Смета Антички Шиење Соба Крстот Бод за Полнење, 12 од 12-Инчен

Janlynn 14 Смета Антички Шиење Соба Крстот Бод за Полнење, 12 од 12-Инчен

DEN 1780.80

Количина на стоки
Достапно

Направен во сад.Пакетот должина е 1.27 сантиметри.Пакетот висина е 27.94 сантиметри.Пакетот ширина е 22.86 сантиметри.Брзо и лесно мини колекции се одлични за брз подароци или викенд проекти.Оваа прекрасна објект додадете малку екстра сјај на сите на вашите хартија проекти.Овие се одличен начин за да додадете екстра дизајн во каков проект сакате да го додадете на.Мора да ги купите производ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди