.

.

New
Home Security Камери Систем Wired, 4pcs HD 1080P 2.0 ПРАТЕНИК Надзор Куршум Камери со видео надзор DVR Видео Рекордер, IP65 Водоотпорна за Внатрешна Употреба на Отворено, Движење Сигна

Home Security Камери Систем Wired, 4pcs HD 1080P 2.0 ПРАТЕНИК Надзор Куршум Камери со видео надзор DVR Видео

DEN 2519.76

Количина на стоки
Достапно

【1080 P Full HD видео надзор Камери】Безбедносни камери систем доаѓа со 4pcs 1080 P HD 2.0 Мегапиксели CCTV камери и DVR видео рекордер со 18 LED диоди автоматско IR-намалување на филтер.Носи кристално јасна слика и во текот на денот и во текот на ноќта, ноќно покрива до 65ft и 82°поглед агол. 【Движење Сигнализација】 Добиете предупредување на вашиот надзор безбедносни камери стан секогаш кога движење е откриен, и да ги прилагодите на кои области на камери' live view ќе активирањето на движење на алармирање, на тој начин да се спречат несакани сигнали и само се известени од страна на сигнали дека навистина е важно. 【Водоотпорен H. 264+ Видео Компресија Надзор Безбедносни Камери Систем】Единствена H. 264+ подобрува сигурносните камери компресија и пренос на ефикасноста, без да се жртвува за видео квалитет.Оваа водоотпорна куршум камери може да бидат сместени и во затворени простории и на отворено, со поддржана температура се движат од -10℃ 50℃.Заштита на секоја педа од вашиот дом низ секоја сезона. 【Слободни Далечински Пристап】 Куршум Камери со слободна "v MEyecloud" СТАН корисниците можат да Живеат Видите DVR останува скриена од натрапниците кои бараат да се уништи надзор снимката на која може да се користи како доказ.65ft Ноќ Vision The висока дефиниција 1080 P 1500 TVL видео, широк агол 75 степени покриеност на камери.IR-НАМАЛУВАЊЕ, 18pcs IR ноќ визија Led диоди кои автоматски да го активирате кога тие се открие услови со слабо осветлување, видете до 20 метри (околу 65 метри) оддалеченост, 24hrs ден и ноќ monitoring Smart Движење-Предизвикани Alerts With овој систем, можете да ја означите од витални области за движење откривање.Секогаш кога некој натрапникот паузи во области, размена на инстант известувањата преку е-пошта со мали слики и СТАН притисни известувања ќе бидат испратени до вас, право за прв пат.Она што е во Кутијата : 1 x 4 Канал DVR 4x Црна 1500 TVL Отворен/Затворен Камери 1x Напојување за DVR 1x Напојување за Камери 4x 60ft(18 милиони)Видео + Моќ на Сите-во-едно Кабел за Безбедносни Камери 1x 4-во-1 Splitter Кабел за Безбедносни Камери 1x USB Глушец 4x Сет на завртки Внимание : НЕ Хард Диск; се Препорачува HDD : МД, HGST Надзор, Seagate, SATA3, 2.5". 320 GB-1 TB Сите-Сезона Водоотпорна Камери.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди