.

.

New
TASAN ТРКИ 2 парчиња Универзална Премиум Тешки Алатка Кутија Вратоврска Надолу Алуминиум J Кука Crossover лента со алатки Пикап Пар Црна

TASAN ТРКИ 2 парчиња Универзална Премиум Тешки Алатка Кутија Вратоврска Надолу Алуминиум J Кука Crossover лента

DEN 227.76

Количина на стоки
Достапно

Алатница Додатоци - Надградена Монтирање на Комплет за Crossover Toolboxes.Одговара на Сите марки и Модели на Камиони, може да се Користи со Товар Системи за Управување.Направен од Висок Квалитет на Алуминиум.J-Кука Стил Вратоврска Падови, Поголеми Стегање Област.Безбедно Да Обезбедува Било Crossover Стил На Лента Со Алатки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди