.

.

New
BAOWKQ Стакло Површината Wiper Чистење со Четка Двојно Страна Магнетни Прозорец Почиста ,Погоден за Дом/Канцеларија Дебелина 5-12 mm GINOLEI

BAOWKQ Стакло Површината Wiper Чистење со Четка Двојно Страна Магнетни Прозорец Почиста ,Погоден за Дом/Канцеларија

DEN 1564.80

Количина на стоки
Достапно

На 5-12mm прозорец почиста е погоден за 5-12mm прозорец дебелина.Добредојдовте на барање за GINOLEI".Големина на : 16* 13.Тоа е практична, цврсти, анти-пад и издржливи.Име : Двојно стакло почиста brush Color : red Suitable за : производи од стакло чиста,Тоа е ефективно за стаклен windows, 5-12mm дебелина. Вграден-во вода складирање сунѓерот, нема потреба да се повторува вода.Лесен за Употреба Со вграден-во вода складирање сунѓер, не треба да додадете вода постојано .Ние внимателно ќе ги проверка пред пратката, така што ќе може да се купуваат со мир на умот.Тоа е направено со материјал, Природен Латекс, Nd Fe B магнет на премиум квалитет за да се обезбеди силна магнетна сила.Широка Употреба : Овој Магнетни Стакло Почиста Wiper е погодна за двојно глазирани windows 5-12mm дебелина, совршен за чистење на почетниот прозорец, автомобил прозорец, лизгачки врати, туш екран, или било која од 5-12mm двојно стакло површината. Го чисти прозорецот од двете страни, рамномерно сила лизгачки да decontaminate, на магнетни е супер силни.Прашања за тоа што да се направи, колку што е потребно, и одговорот на првиот час на моите работи.Ви благодариме за вашето разбирање.Двоен-страната Дизајн : двоен дизајн ви овозможува да се чисти вашиот прозорец, без потреба да се ризик стои на прозорецот.Производ Големина (L * W * H) : 16*13.На магнетни и чистење памук е издржлив за употреба,поефикасни за чистење на стакло.Седиштето на производот производи, Joshin Denki, Ichinao јас очекувате да добиете светлина, и да се обезбеди добра услуга и може да биде слободен дух.5 * 5 cm Weight : 595 GMaterial: материјал, Природен Латекс, Nd Fe B magnet Feature : 1. Висок квалитет на гума wiper лента, имитација автомобил wiper лента дизајн, мека и носат-отпорни.Анти-паѓа Јаже : Доаѓа со 2m долго сигурна анти-паѓа јаже, кога користите оваа магнетна стакло почиста, јажето ќе биде поврзано со вашата рака за да се обезбеди дека магнетното ќе не заспивам од прозорецот, ви обезбеди стабилна и безбедна чистење искуство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го пациентот да ти одговорам. Триаголен облик, дизајн, сеопфатно чистење без да остават ќорсокак во место.Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.Нашата продавница е филозофија е услуга-ориентирана, и ние внимателно изберете различни стилови на производи за да се обезбеди погодности за вашата шопинг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди