.

.

New
Машинско Проширување Приклучок, Свртување-Tite, 7/8In

Машинско Проширување Приклучок, Свртување-Tite, 7/8In

DEN 244.08

Количина на стоки
Достапно

'Механички Проширување Приклучокот, Т-Рачка, Номинална Големина Во 7/8., Мин.Кол.812, Макс.Дијаметар 0.909, Макс.Назад Притисок 10, Max.Назад Притисок 10, Материјал на Градба од Нерѓосувачки Челик, од Гума, Neoprene, За Употреба Во Низок Притисок печат во Кружен Отвор'.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди