.

.

New
3 Парчиња Универзална Водоотпорен Случај со Armband Водоотпорен Торбичка Водоотпорен Видиме Случај Видиме Сува Торба Компатибилни се со паметни телефони до 6.89 Инчен

3 Парчиња Универзална Водоотпорен Случај со Armband Водоотпорен Торбичка Водоотпорен Видиме Случај Видиме Сува

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Она што ќе добиете : ќе добиете 3 парчиња водоотпорен случаи со пливање и lanyards; Постојат 3 бои, вклучувајќи бела, црна и сина боја; На доволни количини и повеќе бои може лесно да ги исполни вашите замена потреби.Соодветна големина : големината на водоотпорен видиме случај е приближно. 180 x 108 mm/ 7.09 x 4.25 инчен, а тоа е компатибилна со паметните телефони до 175 x 105 mm/ 6.89 x 4.13 инч.Екран на допир за функција : видиме сува торба усвојува транспарентен прозорец дизајн, што ќе ви овозможи да користите препознавање на лице за да се отклучи вашиот телефон, Вие може да користите екран на допир за функција, и притиснете home копчиња и копчиња за јачина на за да правите фотографии или видеа и проверка на пораки под вода.Водоотпорен заштита се : водоотпорен телефон случај може да се задржи вашиот телефон безбедно и сува во вода, па можете да ги преземат или да го употребите вашиот мобилен телефон каде што сакате, Вие може да се стави овој случај во вода за водоотпорен тест пред да го користите за да се осигура нејзината функција.Широк апликации : се водоотпорен торбичка може да обезбеди водоотпорен заштита за вашиот телефон на длабочина од 30 метри под вода, и се погодни за пливање, пловењето, риболов, kayaking, сурфање, нуркањето, скијање и други спортови на вода.Заштитен дизајн : водоотпорен На случај може да се задржи вашиот телефон од вода, ветер и песок, и да се заштити од исчезнатите и да бидат украдени.Екран допирни : Го видиме сува торба обезбедува нормална употреба на екранот за допир функционира, овозможувајќи ви да правите фотографии или видеа подводни.Апликации : Се водоотпорен телефон случај е погоден за паметни телефони до 6.89 x 4.13 инч.На водоотпорен торбичка одговара за трчање, качување, пешачење, пливање, пловењето, нуркањето и повеќе, со удобноста на вашиот секојдневен живот.Карактеристики : Материјал : TPU Боја : бела, црна и сина Големина : прибл. 180 x 108 mm/ 7.09 x 4.25 инчен Пакетот вклучува : 3 x Водоотпорен случаи 3 x Пливање 3 x Lanyards Белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Ве молиме потврдете дали површината е скршен и дали има нула или пункција пред употреба.Ве молиме користете хартија за водоотпорен тест пред првата употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди