.

.

New
Minkissy Жените Епилатор Коса Хлапак Бикини Тример Прирачник Тело Градите Назад Коса Бричење Алатка Коса Тример Жилети за Мажи Жени

Minkissy Жените Епилатор Коса Хлапак Бикини Тример Прирачник Тело Градите Назад Коса Бричење Алатка Коса Тример

DEN 414.96

Количина на стоки
Достапно

Не го прави тоа разубават човек градите и нозете, но исто така погоден за влажно бричење во туш.Направен од материјал, кој е издржлив, лесен и трајни за употреба.Тоа може да течно scrape надвор од телото на косата и да се намали иритација на кожата за време на употреба.Без никаков напор планирам по контури на градите и телото добро за секојдневна употреба.Премиум жилет може да се заштити чувствителна кожа и ножеви од сечење премногу тесно додека бричење.Опис Оваа група на телото жилети нуди флексибилност за да слајд лесно по должината на ногата и телото.На лесен - за - зафат се справи прави да се чувствувате удобно да ја користите и избалансиран во вашата дланка.Лесно да се избричат со полно тело, коса ефикасно, и освои' t наштети на кожата, оставајќи ја кожата траен мазна.Карактеристики - Боја : Црна;- Материјал : ABS;- Големина : Околу 19. 00 X 10. 00 X4. 20cm/ 7. 47 X 3. 93 X1. 65inch;- Направен од материјал, кој е издржлив, лесен и трајни за употреба.- Тоа може да течно scrape надвор од телото на косата и да се намали иритација на кожата во текот на употребата.- Без никаков напор планирам по контури на градите и телото добро за секојдневна употреба.- Премиум жилет може да се заштити чувствителна кожа и ножеви од сечење премногу тесно додека бричење.- Не го прави тоа разубават man' градите и нозете, но тоа' s, исто така, погодна за влажно бричење во туш.Пакет Вклучувајќи 1 x Градите Коса Жилет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди