.

.

New
Телескопски Massager Назад Ролери, Компактен 8.7-23.2 во Должина Удобно Прилагодливи Назад Ролери за Мускулите се Релаксираат(Црна)

Телескопски Massager Назад Ролери, Компактен 8.7-23.2 во Должина Удобно Прилагодливи Назад Ролери за Мускулите

DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно

Широк Спектар На Апликации : Мускулна ролери може да се примени до задниот, грбот и главата да ја намали физичката непријатност. 360°на Ротација : масажа е поудобно, и искуството е подобро.Тоа може да се ротира и да се прилагоди на волја.Честички Масажа : Ролери се судрат честичките масажа, круг испакнатини, да се стимулира акупунктура поени, олеснување на болки во мускулите.Бесплатни Телескопски Стап Дизајн : должината може да се прилагоди слободно, што е повеќе практично да ги користат и да ги задоволи вашите потреби.Удобна Рачка : Удобно мека гумена рачка, удобно да се справи и не е лесно да се лизга надвор, погодно да се одржи.Функција : 1. Бесплатни Телескопски Стап Дизајн : должината може да се прилагоди слободно, што е повеќе практично да ги користат и да ги задоволи вашите потреби.2. Удобна Рачка : Удобно мека гумена рачка, удобно да се справи и не е лесно да се лизга надвор, погодно да се одржи.3. Честички Масажа : Ролери се судрат честичките масажа, круг испакнатини, да се стимулира акупунктура поени, олеснување на болки во мускулите.4. 360°на Ротација : масажа е поудобно, и искуството е подобро.Тоа може да се ротира и да се прилагоди на волја.5. Широк Спектар На Апликации : Мускулна ролери може да се примени до задниот, грбот и главата да ја намали физичката непријатност.Спецификација : Предмет Тип : Телескопски Massager Назад Ролери е Применливо Делови : Грбот, рацете, head Length : Прибл. 22cm-59cm/8.7-23.2 во Пакет Листа : 1 x Телескопски Massager Назад Ролери .

Карактеристики на понудата

Item Type:
Telescopic Massager Back Roller
Applicable Parts:
Back, arms, head
Length:
Approx. 22cm-59cm/8.7-23.2in
Package List:
1 x Telescopic Massager Back Roller  :
Неодамнешно

Слични понуди