.

.

New
J. W. Winco 6NG62/ST GN598 Челик Обновлив Рачка

J. W. Winco 6NG62/ST GN598 Челик Обновлив Рачка

DEN 155.28

Количина на стоки
Достапно

Дршка : Челик, Electrostatically применува црна прав обложени камче крај.Навој Вретено : Челик, цинк обложено со внатрешна шестоаголна.Цилиндрични обновлив рачки се напомене за нивните модерен дизајн, и тие се вклопуваат добро со правоаголен облик rim рака тркала.Земја на потекло : Германија.Цилиндрични Обновлив Рачки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди