.

.

New
skko Продолжување на Кабел 2 Пакет USB-C Кабел USB Тип-C за да го USB-Полнач Кабел 3А Брзо Полнење за S21/S21+, S20/S20+, S10, Белешка 20 10 Полнач за Телефон (Боја : Црна+Бела, Големина : 1m)

skko Продолжување на Кабел 2 Пакет USB-C Кабел USB Тип-C за да го USB-Полнач Кабел 3А Брзо Полнење за S21/S21+,

DEN 1605.60

Количина на стоки
Достапно

Со голема брзина, без грешки за пренос на податоци.Универзална Компатибилност : Дизајниран да работи беспрекорно со било кој уред кој го користи USB-В порта.USB 2.0 Брзина : Синхронизација на кој било USB-C-опремени уреди (таблети и телефони) со USB-A-от за десктоп компјутери или лаптопи.Полнење + пренос на податоци 2-во-1, за повеќето уреди со USB Тип-C интерфејс.Безбедност : Вграден-во PTC заштита да може ефективно да се контролира топлина генерирана во абнормални употреба услови и да се подобри безбедноста на опремата.Овој кабел овозможува побезбеден и посигурен за полнење.Име на производ : Тип-C cable Function : полнење + податоци transmission Main материјал : TPECurrent : 3А (МАКС)Она што ќе добиете : Тип-C кабел × 2 (не вклучувајќи било какви производи)Здраво, ви благодариме за доаѓање.Ќе се третира секој клиент со искреност, чесност и ентузијазам.Ние ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производи, ви благодариме за вашата поддршка и доверба на нашите производи, и со нетрпение очекувам да вашата посета повторно!Нашиот сигурен Услуги на Клиентите ќе бидат сигурни дека за да се одговори во рок од 24 часа и да понудат соодветни решенија за вас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди