.

.

New
VXB Бренд 20mm Кол. Минијатурни Машински Подвижни Гравитација Топката Трансфер Единица со M5 Матични Тип: Топката Трансфер Единица Топката Материјал: Хром Позлатен Кап

VXB Бренд 20mm Кол. Минијатурни Машински Подвижни Гравитација Топката Трансфер Единица со M5 Матични Тип: Топката

DEN 353.28

Количина на стоки
Достапно

Предмет : Машински Подвижни Гравитација Топката Трансфер Единица со M5 Матични.Тип : Топката Трансфер единица.Топката Материјал : Хром Позлатен.Капацитет : 17 кг.Количина : Едно Лого.VXB?Бренд, Машински Подвижни Гравитација Топката Трансфер Единица со M5 Матични Објект : M5 Навој Матични Топката Трансфер единица Тип : Топката Трансфер единица Топката Материјал : Хром позлатен Поддршка на Топката : Хром Позлатен Кршење оптоварување : 33 LBS Солидна Машински и Челик Позлатен челик покрие капацитет : 17 КГ Количина : Еден Loading Capacity(lbs) Breaking Loading(lbs) d D H h1 h2 L t M Тежина(lb) 17 33 8мм 15mm 11.1 mm 2mm 6.8 mm 20mm 12mm М5 0.01 Димензии во Инчи 0.314" 0.59" 0.43" 0.078" 0.267" 0.787" 0.47" 0.196" Машински Подвижни Гравитација Топката Трансфер Единица со M5 Матични ТОПКА-TRANSFER-5 M-МАТИЧНИ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди