.

.

New
Море Gull Осветлување Генерација 6613705-778 Преодни Пет Светлина Островот Pendant од Seagull-Елис Харпер Колекција Темно Заврши, 46.75 инчи, Брусен Масло Протри Бронза

Море Gull Осветлување Генерација 6613705-778 Преодни Пет Светлина Островот Pendant од Seagull-Елис Харпер Колекција

DEN 3274.56

Количина на стоки
Достапно

Пет Светлина Островот Pendant од Sea Gull - Елис Харпер колекција.Производителот Колекција пет светлина кујнски остров светлина во бранеа масло протри бронза обезбедува обилна светлина во вашиот дом, при додавање стил и интерес.Колекција има Уметности и Занаети педигре со Модернисти пресврт.Низата на тела покажа Море Gull заложбата на висок стил со стабилна конструкција и изработка на исклучителна цена.Суптилни детали овозможува овој преоден дизајн за лесно да се вклопи во било која ½cor.На елегантни, геометриски оружје и квадрат Сатен Гравирани стаклени нијанси додадете допира на елеганција на своите рационализација на профилот.Асортиман вклучува : четири и осум-светло лустери, шест светлина линеарно, еден-светло мини-pendant, една, две, три и четири-светло бања тела.Сите тела се нудат во ниту еден Бранеа Никел или Бранеа Масло Протри Бронза.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди