.

.

New
50PCS Јасно Бели Веѓа Тетоважа Игла Совети Трајна Шминка Тетоважа Млазницата Капи за Еднократна употреба 1R/3Р/5R/5F/7F (1R)

50PCS Јасно Бели Веѓа Тетоважа Игла Совети Трајна Шминка Тетоважа Млазницата Капи за Еднократна употреба 1R/3Р/5R/5F/7F

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : 50x Веѓа Тетоважа Игли Совети.Модел : Круг Лагер 1 R; Должина : 24mm, Надворешниот дијаметар : 7mm, Внатрешен Дијаметар : 5mm.Материјал : Хируршко Одделение Пластика.Професионални тетоважа совети за стандардните игли.Dispoable дизајн, за еднократна употреба само.ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме мерка вашата машина калибар,обично тоа треба да се 1mm поширока од совети внатрешен дијаметар,па тоа може да одговара.Пакетот вклучува : 50x Веѓа Тетоважа Игли Tips Length : 24mm, Надворешниот дијаметар : 7mm, Внатрешен Дијаметар : 5mm This веѓа совети одговара за стандард веѓа игли од 50mm, должина и 0.35 мм дијаметар(кој исто така се продаваат во нашата продавница) NOTEPlease се споредат потребно совет со дијаметар од вашата веѓа тетоважа машина пред да го купите,обично машина калибар треба да се 1mm поширока од совети внатрешен дијаметар.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди