.

.

New
ZSHYP Продолжи Пердув Duster, Перат Cobwebs Четка Премиум Квалитет Привлекува Прашина, Честички за Чистење Прашина Пајажина На Високо Таванот Фанови/Светла/Ролетни/Автомоб

ZSHYP Продолжи Пердув Duster, Перат Cobwebs Четка Премиум Квалитет Привлекува Прашина, Честички за Чистење Прашина

DEN 2349.60

Количина на стоки
Достапно

【Материјал】:На duster е направен од Жанила материјал, четка е перат, мека и издржливи. 【Со можност да биде продолжен се Справи со】 : прачка е направен од нерѓосувачки челик, не е лесно да се пробие и ' рѓа. 【Лесно Да се Постигне Висок Области】 : тоа е флексибилен и bendable duster со продолжителен пол. 【Лесно Чистење Прашина】 : четки има силна електростатско адсорпција способност. 【Широк Спектар На Употреба】 : на duster е погоден за чистење на прашина во кола, компјутер, воздух един.ditioning. ☆ Дали сте во потрага за квалитет пердув прашина кои лесно може да се отстрани околните прашина?☆ Дали сакате практичен уред за чистење кои може да се чистат најтешките делови?Ако е така, Денес е вашиот среќен ден!пердув duster е токму она што ви треба!Спецификација : Облик : тркалезна глава Боја класификација : сива, сина Hoe Материјал : Жанила Род : нерѓосувачки челик + pp Функција : √Нерѓосувачки челик продолжување прачки ви помогне лесно да се чисти рамки, тавани, мебел, скали, ролетни, spider webs, таванот фанови и windows без употреба на скали или чекор столици.√Шефот на Жанила е монтажни и лесно да се чува чист.Прашина колектор, прашина отстранување, чистење без мртви краеви, силна прашина отстранување, темелно чистење е добар помошник за домашна хигиена.Пакет : 1x Пердув Duster Услуга гаранција : шопинг ризик е нула, ако имате било какви прашања по купување на овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, вашиот проблем ќе биде решен во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Shape:
round head
Color classification:
gray, blue
Hoe Material:
Chenille
Rod:
stainless steel + pp
Feature:
√Stainless steel extension rods help you easily clean frames, ceilings, furniture, stairs, blinds, spider webs, ceiling fans and windows without the use of ladders or step stools. :
√The head of Chenille is detachable and easy to keep clean. Dust collector, dust removal, cleaning without dead ends, strong dust removal, thorough cleaning is a good helper for home hygiene. :
Package:
1x Feather Duster :
Service guarantee:
shopping risk is zero, if you have any questions after purchasing this product, please feel free to contact us, your problem will be resolved within 24 hours.
Неодамнешно

Слични понуди