.

.

New
4Sgm САД Играчка Активност и Игра Топки 9 (Избрани)

4Sgm САД Играчка Активност и Игра Топки 9 (Избрани)

DEN 620.88

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 8.4 cms (L) x 16.7 cms (W) x 34.0 cms (H).Тип На Производ : Играчки И Игри.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Оваа прекрасна суперхерој гребло топки има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде!суперхерој гребло во топки е навистина извонреден.Детали за производот : состојба : сосема нов објект SKU : сс-ust-4440).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди