.

.

New
CHENXU Туш Када Стол Преносни Туш Столче Компактен Лесни Када Клупата Стол со Не се Лизга Седиште им Помогне на, Прилагодливи Назад и Потпирач за Стари лица, Хендикепи?

CHENXU Туш Када Стол Преносни Туш Столче Компактен Лесни Када Клупата Стол со Не се Лизга Седиште им Помогне

DEN 674.40

Количина на стоки
Достапно

【МАТЕРИЈАЛ】Влијание отпорни на композитни седиште и висок квалитет на алуминиум рамка.Лесен и виткање дизајн, издржлива. 【6 ВИСОЧИНИ ЗА ИЗБОР】Нашите туш стол карактеристики 6 височини за различни потреби.Можете да ја прилагодите седиште висина помеѓу 39cm и 51cm да се најде на повеќето удобна положба за капење. 【СТАБИЛНА СЕДИШТЕ】На проширува дизајн е повеќе ергономски, обезбедување на корисниците со комфорно бањање искуство. 150kg капацитет, секое семејство треба да има тоа. 【ОТСТРАНЛИВ ГРБ & НАЗАД】потпирачи за раце може да им помогне на старите лица и лицата со посебни потреби застане и backrest може да ги направи да се чувствувате опуштено.Двете потпирачи за раце и backrests се отстранува.Можете да ги отстрани оние делови, кога не им треба. 【Одличен подарок за вас и вашето семејство】Ова е најновата подобрена капење стол за вашите дедовци и баби или подарок за себе!Може да се инсталираат речиси насекаде во бањата, помали кади се исто така погодни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди