.

.

New
Тетоважа Зафат Покрие - CINRA 12PCS Црна Расположливиот Сплотена Тетоважа Зафат Покрие Заврши, самолепливи Завои се Справи со Притисокот Цевка за Тетоважа Машина Зафат

Тетоважа Зафат Покрие - CINRA 12PCS Црна Расположливиот Сплотена Тетоважа Зафат Покрие Заврши, самолепливи Завои

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

СПАСИ МНОГУ ПАРИ - 1 пакет вклучува 12 ролни од себе да се почитуваат завој заврши : 12pcs Црна.Секој се тркалаат тетоважа контрола опфаќа 2 инчен ширина 4.5 метри.Еден пакет е едноставно одличен начин на заштеда на многу пари.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Без употреба на клипови или сврзувачки елементи.Тетоважа Завои Заврши лесно може да се раскинат без машинка за голема лесен за употреба.За еднократна употреба, чисти и санитарна безбедност за тетоважа.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - CINRA Тетоважа Завои Заврши е изработен од специјален еластична ткаенина, шок абсорбента, удобно и да дише.Висока отпорност на вода, нема лесно да падне, лесен за употреба.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - тетоважата зафат маска може да се завитка околу справи со притисокот на тетоважа машина кога tattooing.Помогне да се спречи справи со лизгање и да се создаде совршен тетоважа уметнички дела.Исто така може да се користи за спорт заврши.Само Лепливи ленти се направи тоа многу лесно да го закачите на работите.Тетоважата завој заврши без напуштање на било леплива остатоци на тетоважа контрола, исто така, не на други материјали или на кожата. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Ние сме навистина горди на нашите тетоважа зафат капак .CINRA тетоважа зафат покритие за tattooing е топ рангирани тетоважа завои.Било незадоволни купување искуство во однос на секој проблем на нашето тетоважа зафат се покријат , се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Како CINRA тетоважа зафат маска , нашите прифаќа пари гаранција за враќање на или препратете тетоважа зафат се покрие без прашања праша.Тетоважа Зафат Покрие заврши може да се завитка околу справи со притисокот на тетоважа машина.На смирување завој лента без да остават било леплива остатоци, исто така, не на други материјали или на кожата.На смирување завој лента може да се користи за спорт заштита,заштита на било кој дел од телото; работи добро, на глуждот, зглобовите, прст, пети, лактите и колената.Исто така, безбедни за домашни миленици.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди