.

.

New
Алфи Домашно Милениче - Jeron Куче Право Hind Нога Подготвуваат Шепа Компресија Обвива

Алфи Домашно Милениче - Jeron Куче Право Hind Нога Подготвуваат Шепа Компресија Обвива

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Најдобро одговара на половината grith 20-21.5", целокупната должина на 3.5".Им даде на вашиот пријател поддршка тој треба да му помогне да се движат повеќе удобно со задната нога куче скочниот заврши.Со цел да се вклопи во природната форма на вашето куче е на задните нозе, тоа е идеален да се обезбеди поддршка додека тој се опоравува од sprain или повреда.Тоа е исто така добра за старите лица кученца со непријатно заедничките услови, како што се артритис.Направени од меки, удобни neoprene, тоа е ултра-погоден за носене за секојдневна употреба ―и, бидејќи тоа е специјално дизајниран за скочниот заеднички, или кученце глуждот―тоа се поддржува од сите агли за да се овозможи природен, вирус-слободно движење.Ставањето на вашиот пријател е лесно―само заврши околу вашето куче е задна нога со отворањето во текот на скочниот заеднички и потоа fuzzy fastener безбедно место.Им даде на вашиот пријател поддршка тој треба да му помогне да се движат повеќе удобно со задната нога куче скочниот заврши.Со цел да се вклопи во природната форма на вашето куче е на задните нозе, тоа е идеален да се обезбеди поддршка додека тој се опоравува од sprain или повреда.Тоа е исто така добра за старите лица кученца со непријатно заедничките услови, како што се артритис.Направени од меки, удобни neoprene, тоа е ултра-погоден за носене за секојдневна употреба ―и, бидејќи тоа е специјално дизајниран за скочниот заеднички, или кученце глуждот―тоа се поддржува од сите агли за да се овозможи природен, вирус-слободно движење.Ставањето на вашиот пријател е лесно―само заврши околу вашето куче е задна нога со отворањето во текот на скочниот заеднички и потоа fuzzy fastener безбедно место.Големината : Најдобро одговара на половината grith 20-21.5", целокупната должина на 3.5".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди