.

.

New
HUION KAMVAS 20 Цртање Пен се Прикаже Графички се Следи Функцијата за Навалување на столбот на Батеријата-Слободен Перо 8192 Пенкало Притисок - 19.5 Инчи

HUION KAMVAS 20 Цртање Пен се Прикаже Графички се Следи Функцијата за Навалување на столбот на Батеријата-Слободен

DEN 8856.00

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме бидете сигурни дека нема други брендови возачот на компјутер и да го затворите сите цртање програма пред инсталацијата.12 или подоцна; новата генерација на преносни прилагодливи стојат доаѓаат со пакетот; ги Задоволат сите ваши потреби за секој предмет со онлајн часови softwars : Power Point, Word, One Note, PDF.Ако ви треба ЕУ или други моќ адаптери, ве молиме порака со нас за повеќе информации.7 милиони бои сликовито, која во голема мера може да се намали боја разлика.Користете Huion за онлајн конференција цел,Веб Конференции, Webinars и Споделување на Екран.Тоа е само доаѓа со НАС адаптер (одговараат за 110 V-240 V). 178°Широк Агол на Гледање - обезбедува јасна и убава слика да се прикажува без боја долари.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди