.

.

New
Класичен Самурај Мат Црна Wholes Професионални Берберот Straight Edge Жилет за Бричење 2 компјутери за Мажите + 100 Ајкула еден раб жилети

Класичен Самурај Мат Црна Wholes Професионални Берберот Straight Edge Жилет за Бричење 2 компјутери за Мажите

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Класичен Самурај Жилет за Бричење Комплет доаѓа со 100 Ајкула Еден Раб жилети која ви даде најмалку една година е во вредност од shaves.Исто така се користи пред-избричат масло под вашиот омилен бричење крем.На Shavette доаѓа во пластична торбичка за Заштита.Тоа ви овозможува да добиете квалитет директно жилет берберот стил избричат без сите на одржување на фиксен straight edge жилет.[ВИСТИНСКИ & РЃА СЛОБОДНИ] Хируршки Одделение од Нерѓосувачки Челик.Ако има нешто што не одат во ред со вашата нарачка, или ако чувствувате дека нашите straight edge razor не е за вас, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат веднаш со нешто што треба.Комплет вклучува : 100 Ајкула Еден Раб жилети.Се повлече на кожата тесни, особено во проблематичните области како под вашиот нос или на брадата.Минимизира Намалувања.Земајќи топол туш или миење на лицето со топла вода помага да се отстрани природни масла надвор вашето лице дозволувајќи им на вашата брада влакната да се апсорбираат повеќе вода и да омекне. [ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ] за Barbershop и за Лична Употреба, одлична опција за почетници.Користејќи 30 степени агол, земете бавно, удари со жито. [КОМПАТИБИЛЕН СО] Astra, Ајкула, Дерби, Господ, сите права и двојно работ жилети.Тој нуди уште една одлична опција за пристоен влажни избричат. [ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД] Ние сме 100% посветени на обезбедување на вас со екслузивно клиент искуство.Секој сечилото е индивидуално восок хартија завиткани.Компатибилен Со : Astra,Ајкула, Господи, Дерби и сите други еднокреветни и двокреветни работ безбедност жилети.Правејќи го овој една од повеќето економски избори таму.Одличен подарок за некој кој има споменато интерес во влажни бричење.Exchangeable Сечилото Технологија овозможува да се отстранат старите ножеви да се замени со свежи оние.Ова ќе помогне да се намали nicks.Ова ќе помогне да се натопи вашата кожа, па сечилото слајдови полесно и го намалува иритација. [100% БЕЗБЕДНО] Flippable сечилото заклучување, како и други shavettes што овозможува брзо и лесно сечилото промени.Непречено се Справи со тоа помага во спречување на жилет од rusting и нудат удобен зафат.Тоа има flipable сечилото заклучување, како и други shavettes што овозможува брзо и лесно сечилото промени.Таа работи со еден раб жилети која лесно може да се држат вашата омилена двојно работ на ножот во половина да се создаде еден.Оди против жито може да предизвика жилет изгори.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди