.

.

New
Соларен Полнач Моќ Банка 30000mAh, Qi Безжичен Полнач, Огромен Капацитет за Надворешни Батеријата Пакет USB Тип C Влезови 5V/3А Излез, Водоотпорен Мобилен Телефонски Апарат

Соларен Полнач Моќ Банка 30000mAh, Qi Безжичен Полнач, Огромен Капацитет за Надворешни Батеријата Пакет USB

DEN 1103.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Огромен Капацитет Соларен Полнач Опремени со 30000m Ah високо-квалитетни Li-полимер батерија, која може да се наплати повеќе уреди неколку пати.На капацитетот на батеријата може да ги исполни 8 iphone 12 pro или 6.5 Samsung Галакси 10-ТИ / 20-ТИ наплаќаат треба.Совршен за бизнис и отворено кампување, ти никогаш нема да се грижите за вашиот телефон слаба батерија.Dual Чи Безжична Брзо Полнење - Дизајн на двојна намотка чи безжично полнење на мобилен телефон за носител со 17 разлика ангели, телефонот може да се наплаќа хоризонтално или вертикално, може да се види на видео и правење на полнење во исто време.На брзо полнење функција направи полнење побрзо.Повеќе Излез Методи - Нашите преносни полнач за телефон вклучува 4 излези кои можат да ја наплатат 4 уреди заедно.Постојат 2 микро 5 V USB и Тип 1-В, може да се компатибилни сите мобилни телефони, IOS, Android.1 Чи безжичен полнач може да ги поддржи сите Чи-вклучете телефони за индуктивни полнење.Вграден-Во Супер-Светли LED Рефлектори - 30 LED светла со 3 светлината начини да се задоволат различните потреби : светла-светло, слабо светло и СОС трепка.Пакетот на соларна енергија банка вклучува carabiner, можете да виси и ракување со моќта банка, лесно да се носат и conveince да се користи за travling и кампување, особено во темно и итни ситуации.Dual Влезови & Соларни Полнење - преносни полначот може да биде chargerd од Типот-C порта (5 V/3.0 A) и mirco USB порта (5 V/3.0 A).Исто така, тоа може да биде ставен на соларен панел под вертикална сончева светлина за полнење за време има отворено activties, како што се пешачење и кампување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди