.

.

New
за iPad Mini5 Тастатура Случај+Глувчето,со Magnetically Монтажни Безжична Тастатура и Молив Носителот, Тенок, Лесен Smart Покритие за 7.9 инчен iPad (iPad Mini5 7.9, Matcha Зелена)

за iPad Mini5 Тастатура Случај+Глувчето,со Magnetically Монтажни Безжична Тастатура и Молив Носителот, Тенок,

DEN 2208.00

Количина на стоки
Достапно

★【Компатибилни Модели】Ултра-тенок Безжична Тастатура за Случај за Apple i Pad Mini5 7.9 инчен Случај +глувчето; A2133.A2124.A2125.A2126 Компатибилни. ★【Сите во Еден Дизајн】 комбинација на отстранлив тастатура и заштитни случаи 2 и 1. На монтажни тастатурата ви овозможува да се отстрани ipad тастатурата од случај кога не е во употреба.Тастатурата е компатибилна со i OS Android на Windows 3 видови, стилски и удобен, совршен за секојдневна употреба и патување. ★[Материјал] : Силиконски материјал горниот пенкало слот, кожа случај + Bluetooth безжична тастатура + глувчето сет, се трансформира во лаптоп компјутер, Силикони all-inclusive, капка-доказ,. ★ [Со пен носителот] : Вграден-во Apple-Молив пен носителот, погодно за чување и го носат,поддржува спарување на Apple Молив за i Pad и безжично полнење функција.Apple тастатура покрие популарен кај жените во светли бои,Три вдлабнатини на случај за propping до таблета во 3 различни агли на гледање во режим на пејсаж. ★ [Мулти-функција] : Три вдлабнатини на случај за propping до таблета во 3 различни агли на гледање во хоризонтален режим Можете да ги смените повеќето удобно екранот позиција за да ја прилагодите повеќе агли на гледање.Вграден-во магнет.Со авто-стоп функција, со авто спиење функција која автоматски се спие и се буди i Pad од страна на отворање и затворање на случајот.Ја намалува потрошувачката на енергија и се протега i Pad на животниот век на батеријата.За i Pad Mini5 Тастатура Случај+глувчето,со Magnetically Монтажни Безжична Тастатура и Молив Носителот, Тенок, Лесен Smart Покритие за 7.9 инчен i Pad.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди