.

.

New
На виткање Маса за Лаптоп, Кревет, Маса, Појадок Служат на Кревет Послужавник, Преносни Мини Пикник Маса & Ултра Лесни, Огради во Половина со Внатрешниот Простор за С

На виткање Маса за Лаптоп, Кревет, Маса, Појадок Служат на Кревет Послужавник, Преносни Мини Пикник Маса & Ултра

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

【МАТЕРИЈАЛ ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина】 : Виткање Лаптоп Табела е направена од МЕДИЈАПАН цврсто дрво честички одбор, вкупната големина 24.4" x 16.6" x 10.7", доволно простор за вашиот mouse pad;Тој е безбеден и еколошки.Површина е мазна, не-токсични, не е лесно да се водат, влага-доказ, отпорно на гребење; додека нозе се изработени од алуминиум цевка со прав обложен заврши, повеќе силен и здрав. 【Лесен За Употреба И Чување на】 : само извлечете foldtable нозе и го постави на маса со поддршка тока, нема собрание потребно.Оваа количка за кревет послужавник може да се здиплен во половина големина, по што се користат(16.6" x 12.3" x 2.0"),исто така, има тајна на внатрешниот простор каде можете да ги чувате вашите белешки, книгата, и на глувчето подлога?што е повеќе погоден за вашиот складирање,па лесно може да се стави зад врата или аголот од дома, кога не е во употреба. 【Повеќенаменска】 : На расклопна лаптоп стојат биро не е само за лаптоп, но исто така се користи како служат лента со нозете за работа,пишување, цртање, пиење кафе, имаат појадок во кревет.Исто така се идеални за пикник во паркот, отворено кампување, патување. 【Не-Llip Дното Дизајн】 : не се лизга на дното дизајн гарантира дека вашата маса е стабилна, додека 22.1" растојание меѓу нејзините нозе нуди доволно простор за се протега нозете под неа. 【ЗАДОВОЛСТВО УВЕРУВАЊЕ】 : табела може да биде изгребани или оштетени за време на транспортот.Откако тоа се случи, Контактирајте не по пошта или e-mail во времето.Вашето задоволство, ќе биде бог ни даде најдобар подарок.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН - вкупната големина 24.4 x 16.6 x 10.7", доволно простор за вашиот mouse pad.Со количка за алуминиум нозете, тоа може да биде здиплен во половина големина на 16.6 x 12.3 x 2.0".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди