.

.

New
Dell Inspiron 27 7000 7700 Сите-во-Едно Десктоп Компјутер 27 Full HD екран осетлив на допир 11 Генерација Intel Quad-Core i7-1165G7 16GB RAM меморија 512GB SSD + 1TB HDD GeForce MX330 2GB HDMI USB-C WiFi6 веб Камера Win10 Сре

Dell Inspiron 27 7000 7700 Сите-во-Едно Десктоп Компјутер 27 Full HD екран осетлив на допир 11 Генерација Intel

DEN 23512.08

Количина на стоки
Достапно

16 GB RAM МЕМОРИЈА 512 GB SSD + 1 TB HDD.Опремен Со Моќен и Брз Intel Core i7 Процесори, 11 Генерација Intel Quad-Core i7-1165 G7 (Max Зголеми Часовникот До 4.7 GHz, 12 MB Smart Кеш, 8 Теми). 27" Full HD (1920 x 1080) Infifinity екран осетлив на допир на Екранот; Посветена NVIDIA Ge Force MX330 со 2 GB GDDR5, Интегрирани Intel Ирис Xe Графика. 1x HDMI-out (1.4), 1x HDMI-во, 1x USB-C 3.1, 3x USB-A 3.1, 1x USB-2.0 со Моќ/Wake-up поддршка, 1x Микрофон/Џек за Слушалки, 1x RJ-45 Ethernet, 1x SD Читач на картички.Microsoft Windows 10 Дома (64-bit), Dell Wireless Keyboard & Mouse, Intel Wi-Fi 6 2x2 (Свирка+) и Bluetooth 5.1, Maxx Audio Про, Pop-up веб Камера.ПРЕГЛЕД : Живописни ставови : Со Infinity Edge FHD екранот и тесен граница, овој 27 инчен Full HD екран изгледа неверојатна од речиси секој агол.Детали за производот : Микропроцесори : 11 Генерација Intel 4-Core i7-1165 G7 (Max Зголеми Часовникот До 4.7 GHz, 12 MB Smart Кеш, 8 Теми) Меморија : 16 GB RAM Меморија : 512 GB SSD + 1 TB HDD Оперативен систем : Microsoft Windows 10 Дома (64-bit) Графика и Видео : 27" Full HD (1920 x 1080) Infifinity екран осетлив на допир на Екранот Посветен NVIDIA Ge Force MX330 со 2 GB GDDR5, Интегрирани Intel Ирис Xe Графика Клучни Карактеристики : Wi-Fi : Да Bluetooth : Да Оптички Диск : Нема Камера : Да Отпечаток Читателот : Нема SD Читач на картички : Да Maxx Audio Ујп : Да Порти : 1x HDMI-out (1.4), 1x HDMI-во, 1x USB-C 3.1, 3x USB-A 3.1, 1x USB-2.0 со Моќ/Wake-up поддршка, 1x Микрофон/Џек за Слушалки, 1x RJ-45 Ethernet, 1x SD Читач на картички Дополнителни Информации : Димензија : 17.84" x 24.08" x 1.65" Тежина : 15.5 lbs Додаток : Dell Wireless Keyboard & Mouse.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди