.

.

New
FYT Професионални Расположливиот Тетоважа Игла Касети Кутија на 20 Pc (5RLT)

FYT Професионални Расположливиот Тетоважа Игла Касети Кутија на 20 Pc (5RLT)

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

За еднократна употреба расположливиот материјал со медицинска пластика совети.Ефикасна кертриџ промена и замена.Отстранлив Пред Капа за Подобро Чистење.Квалитетот направи тетоважа кертриџ игли со гумена мембрана. 20 Игла Касети По Кутија.На FYT Касети Систем е едноставен, ефикасен, и најважно од се произведени за прецизност уметност.Answer : ___________________________ Note : РС - Круг Shader RLT Круг на Лагер Тесни RLT-БП - Bugpin Круг Лагер Тесни F - Рамни М1 - Магнум М1-БП - Bugpin Магнум MC - Криви Магнум MC-БП - Bugpin Криви Магнум.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди