.

.

New
ZHUYIYI Акрилик Анти-Магла Огледало Туш правец на ветер: Слободен Шминка Ѕид Виси Огледало, Водоотпорен Преносни Мажите Бричење Огледало, 1PCS Frameless Shatterproof Бања Огледало

ZHUYIYI Акрилик Анти-Магла Огледало Туш правец на ветер: Слободен Шминка Ѕид Виси Огледало, Водоотпорен Преносни

DEN 1888.80

Количина на стоки
Достапно

Правец на ветер : -СЛОБОДЕН ОГЛЕДАЛО Одржи оваа огледало под вода крак да equalize температурата диференцијал, да ви даде магла-слободен бричење искуство во туш.Магла-доказ дизајн го прави огледало се најдобрите еден за вашиот туш избричат.ЗДРАВ АКРИЛИК ОГЛЕДАЛО магла-бесплатен туш огледало се направени од високо квалитетна акрилик материјал, цврсти и издржливи, нема да рѓа, тоа е магла-слободни и јасни за безбедно бричење за време на туширање.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ препорачливо е да се мијат бричење огледало со мека крпа и топла вода, влажни огледало површина и избрише нежно, тоа е добар начин за одржување на огледало, тогаш тоа може да се користи подолго.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА-Ова акрилик огледало е лесен, компактен и здрав, може да се пакувам во вашата торба или куферот, станот фигура го прави многу простор за заштеда, обезбедување на магла-слободен за бричење за време на вашиот бизнис патувања и да патува.СПЕЦИФИКАЦИЈА Огледало димензија : прибл. 17 x 13cm / 20 x 30cm; Дебелина : 2.63 mm(0.104 во); Боја : сребро транспарентни пред се, бела назад.Акрилик Анти-Магла Огледало Туш Правец На Ветер : Слободен Шминка Ѕид Виси Огледало Материјал : Акрилик Димензија : Прибл. 17 x 13cm/20x30cm Боја : Сребро Транспарентни Пред се, Бела Назад Пакет Содржина 1 * Акрилна анти-магла огледало МАГЛА-СЛОБОДЕН ОГЛЕДАЛО се Одржи оваа огледало под вода крак да equalize температурата диференцијал, да ви даде магла-слободен бричење искуство во туш.Магла-доказ дизајн го прави огледало се најдобрите еден за вашиот туш избричат.ЗДРАВ АКРИЛИК ОГЛЕДАЛО На магла-бесплатен туш огледало се направени од високо квалитетна акрилик материјал, цврсти и издржливи, нема да рѓа, тоа е магла-слободни и јасни за безбедно бричење за време на туширање.ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ не е препорачливо да се мијат бричење огледало со мека крпа и топла вода, влажни огледало површина и избрише нежно, тоа е добар начин за одржување на огледало, тогаш тоа може да се користи подолго.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА Ова акрилик огледало е лесен, компактен и sdurdy, може да се пакувам во вашата торба или куферот, станот фигура го прави многу простор за заштеда, обезбедување на магла-слободен за бричење за време на вашиот бизнис патувања и да патува.СПЕЦИФИКАЦИЈА Огледало димензија : прибл. 17 x 13cm / 20 x 30cm; Дебелина : 2.63 mm(0.104 во); Боја : сребро транспарентни пред се, бела назад.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди