.

.

New
Rawlings МАК Мека Двострано Изолирани Големи Tote Кулер Торба, 30-Може да Капацитет (СИТЕ ТИМ ОПЦИИ)

Rawlings МАК Мека Двострано Изолирани Големи Tote Кулер Торба, 30-Може да Капацитет (СИТЕ ТИМ ОПЦИИ)

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

ТОП ЛАДИЛНИКОТ/РУЧЕК КУТИЈА ЗА БИЛО DIEHARD ИНДИЈАНАПОЛИС COLTS ФАН, дали сте за одржување на вашиот кул пијалаци за задната врата или пакување вашиот дневен ручек, оваа торба прави сето тоа.Се ВКЛОПУВА 12 ЛИМЕНКИ СО МРАЗ УДОБНО, па можете да се задржи кул пијалаци за целиот задната врата.УЛТРА ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ И ПРИЛАГОДЛИВИ НОСИ на РАКА ќе ви овозможи да ја искористам оваа кулер насекаде.ГЛЕЧЕРОТ GUARD ФОЛИЈА ТЕХНОЛОГИЈА е докажано да се задржи храна и пијат ладно подолго од други водечки ладилници.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди