.

.

New
Michael Kors 35T1G4AB2L Црно Со Златен Хардвер Адина Медиум Pebbled Кожа Ранец

Michael Kors 35T1G4AB2L Црно Со Златен Хардвер Адина Медиум Pebbled Кожа Ранец

DEN 3671.28

Количина на стоки
Достапно

Топ Рачка, Прилагодлив Ранец Ремени, Michael Kors Адина Медиум Ранец Со Злато-Тон Хардвер.Внатрешни работи Детали : Прилагодено Ткаенина Поставата Наредени со 1 Патент Џеб, 2 Лизга Џебови внатре.Надворешните Детали : 1 Zip Џеб на Предната страна, 1 Лизга џеб зад zip џеб.Приближните Димензии : 9.5" (L) X 11.5"(H) X 5"(D) 2.5".Топ Рачка, Прилагодлив Ранец Ремени, Michael Kors Адина Медиум Ранец Со Злато-Тон Хардвер Внатрешни работи Детали : Прилагодено Ткаенина Поставата Наредени со 1 Патент Џеб, 2 Лизга Џебови внатре Надворешните Детали : 1 Zip Џеб на Предната страна, 1 Лизга џеб зад zip џеб Приближни Димензии : 9.5" (L) X 11.5"(H) X 5"(D) 2.5".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди