.

.

New
Леќи на камерата за Полнење, 6 во 1 Telephoto Fisheye Леќа/Широк Агол/Macro/Зголемување на Поларизација Starlight Поставите Универзална Надворешни Мобилен Телефон Clip-За lense за iOS и An

Леќи на камерата за Полнење, 6 во 1 Telephoto Fisheye Леќа/Широк Агол/Macro/Зголемување на Поларизација Starlight

DEN 2311.20

Количина на стоки
Достапно

★【Се создаде прекрасен слики 】- да се Создаде многу забава снимки : На fisheye леќа ви дава слика на круг и се поклони ефекти. ●Со широк агол леќа има голем агол на гледање и широко поле на гледање. ●Starlight објектив може да се претвори во извор на светлина во сликата во 4-линија ѕвезда точка, создавањето на една романтична и детска расположение и зголемување на уметнички ефект на фотографијата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди