.

.

New
Класичен Самурај CS102 Мат Црна Wholes + CS101 Браун Професионални Берберот Straight Edge Жилет за Бричење 2 компјутери за Мажите + 100 Ајкула еден раб жилети

Класичен Самурај CS102 Мат Црна Wholes + CS101 Браун Професионални Берберот Straight Edge Жилет за Бричење 2

DEN 494.40

Количина на стоки
Достапно

Комплет вклучува : 100 Ајкула Еден Раб жилети.Тој нуди уште една одлична опција за пристоен влажни избричат.Класичен Самурај Жилет за Бричење Комплет доаѓа со 100 Ајкула Еден Раб жилети која ви даде најмалку една година е во вредност од shaves.Еден нов стил на бричење без да инвестираат многу пари.На Shavette доаѓа во пластична торбичка за Заштита.Тоа ви овозможува да добиете квалитет директно жилет берберот стил избричат без сите на одржување на фиксен straight edge жилет.Непречено се Справи со тоа помага во спречување на жилет од rusting и нудат удобен зафат.[ВИСТИНСКИ & РЃА СЛОБОДНИ] Хируршки Одделение од Нерѓосувачки Челик.Компатибилен Со : Astra,Ајкула, Господи, Дерби и сите други еднокреветни и двокреветни работ безбедност жилети.Класичен Самурај Професионални straight edge берберот жилет со Јапонски квалитет е направен од вистински хируршки одделение од нерѓосувачки челик!Совршен за Barbershop и Лична Употреба.Одличен подарок за некој кој има споменато интерес во влажни бричење.Тоа има flipable сечилото заклучување, како и други shavettes што овозможува брзо и лесно сечилото промени.Користејќи 30 степени агол, земете бавно, удари со жито. [КОМПАТИБИЛЕН СО] Astra, Ајкула, Дерби, Господ, сите права и двојно работ жилети. [ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД] Ние сме 100% посветени на обезбедување на вас со екслузивно клиент искуство.Ова ќе помогне да се натопи вашата кожа, па сечилото слајдови полесно и го намалува иритација.Ова ќе помогне да се намали nicks.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди