.

.

New
Голем Изолирани Ручек Торба за Обновливи Мека Ладење Tote Торба за Мажи & Жени со 24-Може да (15L)(Црна)

Голем Изолирани Ручек Торба за Обновливи Мека Ладење Tote Торба за Мажи & Жени со 24-Може да (15L)(Црна)

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Оксфорд.Премиум Поставата & Патент : поставата на ручек торба е направен од PEVA фолија дека нема да се топи лесно кога торба задржете нешто топло, во исто време, ние користиме високо квалитетни патент кој ќе се минимизира можноста за скршени патент.Долгорочни Изолација : За ручек торба е направен од изолирани материјал кој може да се чува храна, пијалаци и кул или топла за повеќе од 5 часа.Покрај тоа, во внатрешноста поставата се направени од храна одделение PEVA фолија па може да се стави вашиот храна во торба директно.Вграден-во 5mm EPE пена, обезбедува одлична заштита за вашиот контејнери, храна и пијалоци.Широк-Open-Дизајн : Топ на ручек торба може да се отвори кон 11.8"x9.1" со силна патент, што значи дека може да се стави вашиот ручек сад во кеса и однесен надвор од торбата, хоризонтално.Широк отворен дизајн е за лесен пристап и тоа може да се спречи течности од протекување надвор од садот и soiling внатрешноста на чантата, која ќе ги зачувува вашите чистење време.Голем Капацитет : 11.8"L*9.1"W*9.1"Х. максималниот капацитет е 15 L, spacy доволно за да се продавница 24 tins на кокс (330ml), или вашиот ручек како сендвич, салата, овошје, пијалоци и овошје и така натаму.Голем Изолирани Ручек Торба за Обновливи Мека Ладење Tote Торба за Мажи & Жени со 24-Може да (15 L).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди