.

.

New
Глобалната елита Решенија B127-Б GN 1/3, 12 3/4 x 6 7/8 x 3 3/4 h, Меламнин, Црна и бела (Пакување од 3)

Глобалната елита Решенија B127-Б GN 1/3, 12 3/4 x 6 7/8 x 3 3/4 h, Меламнин, Црна и бела (Пакување од 3)

DEN 2525.04

Количина на стоки
Достапно

Дава вашата презентација модерен изглед со тенок прирабници и директно страни на овие прехранбени тави.Се вклопува со пет други парчиња и зема вашиот храна пан конфигурација за да на следното ниво.Премијата и тешка категорија Меламнин.Комерцијални и Станбени машина за миење Садови Безбедно.Обновливи Меламнин Служи опрема е да се Загрози Доказ и Чип Отпорни.GN 1/3, 12 3/4" x 6 7/8" x 3 3/4" h. , Модерна Европска Gastronome, Црна.Дава вашата презентација модерен изглед со тенок прирабници и директно страни на овие прехранбени тави.Се вклопува со пет други парчиња и зема вашиот храна пан конфигурација за да на следното ниво.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди