.

.

New
Безжична Earbuds,Bluetooth 5.1 Слушалки со Микрофон,Бучава Поништување на Длабоки Бас во Уво Стерео Слушалки за iPhone и Андроид,Тип C Полнење Случај,Допир Контрола IPX6 Водоотпо?

Безжична Earbuds,Bluetooth 5.1 Слушалки со Микрофон,Бучава Поништување на Длабоки Бас во Уво Стерео Слушалки

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Мини големината на безжични слушалки со кабел го прави многу преносни и широко се применува за домашни / travel / спорт / канцеларија итн.By на начин, Тука е решение само за еден earbud поврзува : Притиснете го копчето "заборавив овој уред" за да избришете го уредот од вашиот телефон, исклучете ја bluetooth поставување и повторно да го вклучите.Без ограничување на главната earbud, тоа може едноставно да се префрлите еден и binaural уво режим, остварување на слободен за споделување на музика. Изгради-во бучава поништување на микрофон (CVC8.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди